E BOOK - MYSTÉRIUM MÍSTA PRO HARMONICKÝ ŽIVOT

Tento e book  se snaží o co nejvíce ucelený přehled všech důležitých informací, které jsou potřeba při výběru pozemku pro stavbu šťastného domova – především pro budoucí majitele domu, ale také pro realitní makléře nebo developery, kteří budou mít zájem hlouběji porozumět kvalitě místa a v daném území na konkrétním pozemku vybudovat úspěšnou a harmonickou stavbu.

 

Hlavním teoretickým i praktickým zdrojem zde předložených poznatků je v prvé řadě starověké, tisícovkami let prověřené učení Feng-Šuej, které pochází ze staré Číny, původně Říše středu. Je to učení o rovnováze a harmonii mezi člověkem a jeho prostředím, kde žije, pracuje, raduje se i prosperuje ve své práci. Většina rad a doporučení vychází právě z tohoto učení, shromážděného jednak během téměř 20 let vlastního studia učení Feng-šuej, a to ze začátku z místních zdrojů, později však také v zemích, kde se v minulosti rozšířilo a bohatě aplikovalo v každodenní praxi v oblasti rezidenčního bydlení, sféry obchodu i firemního života … zejména v Číně, Hongkongu a Singapuru.

 

E book však není jen učebnicí učení Feng-šuej, moudrost starých mistrů se zde prolíná s poznatky naší západní civilizace, praktickými zkušenostmi, intuicí i tzv. „zdravým selským rozumem“.

 

Pro lepší přehlednost je e book rozdělen do 12 kapitol, kde po stručné charakteristice jednotlivých témat v úvodu následují odpovědi na otázky, které často pokládají současní i budoucí majitelé pozemků a domů na nich postavených. Zdrojem většiny otázek a podnětem k sepsání tohoto e booku byly konkrétní dotazy našich posluchačů, absolventů seminářů FŠ i dotazy z diskuzního fóra na našich stránkách www.feng-suej.com. Teoretické pasáže jsou vloženy do textu odpovědí jen v míře nezbytné pro dobré porozumění jednotlivým tématům.

cena:

189,74 Kč


Cena bez DPH: 156,81 Kč

koupit:

ks