Přívěsek ,,Květ života" čakrový průměr 3 cm

Krásný, jemný, přitažlivý pozlacený šperk, se sedmi Swarovského krystaly - v barvách sedmi čaker. Květ harmonie- posvátná geometrie Univerza - je od pradávna symbolem čistoty, energie, rovnováhy a pomáhá uvolňovat stagnující energii.

19 navzájem propojených kruhů, vytváří absolutně harmonické energetické pole, které nám pomáhá uvědomit si kým jsme a probouzí v nás životní energii, která čistí a harmonizuje.

Je vyrobený z nerezové oceli, pozlacený 24 kt zlatem, osazen 7 Swarovski krystaly v barvách čaker. Průměr kruhu je 3 cm.

Květ života - jeden ze symbolů posvátné geometrie obsahující starověké posvátné významy. Je to vizuální propojení vláken života skrze všechno živé, celé Universum. Obsahuje všech 5 platónových těles. Podle Platóna se oheň skládal ze čtyřstěnů, vzduch z osmistěnů, voda z dvacetistěnů a země z krychlí, obrys světa pak tvořil dvanáctistěn. Pravidelným mnohostěnům se ještě dnes říká "platónova tělesa. Obsahuje též Kabalistický strom života, Metatronovu kostku(krychli), Davidovu hvězdu - Merkabu, Spirálu vědomí.
Opravdu výjimečný šperk!

Dodáván bez řetízku.

cena:

1.148,29 Kč


Cena bez DPH: 949,00 Kč

koupit:

ks